OBESK - NFF
21 juli 2022OBESK van Jonas Smulders mag naar het NFF! Niet alleen dat, Jonas mag ook nog eens naar het Forum van de Regisseurs! Heel mooi nieuws, trots op het team!
17 januari 2018
Het jaar begint goed hier bij The Rogues! Onze korte film Tienminutengesprek, geschreven door Renske de Greef en te regisseren door Albert Jan van Rees is geselecteerd voor KORT! en zal dit voorjaar al gedraaid worden. Wij hebben superveel zin om dit heerlijke plan samen met actrices Randy Fokke en Raymonde de Kuyper te realiseren! Met dank aan het Nederlands Filmfonds, de NTR, Het NPO-fonds en het CoBO Fonds.
https://kort.ntr.nl/2018/01/15/kort-tien-nieuwe-scenarios-geselecteerd-2/
OBESK van Jonas Smulders mag naar het NFF! Niet alleen dat, Jonas mag ook nog eens naar het Forum van de Regisseurs! Heel mooi nieuws, trots op het team!
Jaaaa!! PIJN van regisseur en schrijver Guido Coppis mag worden gerealiseerd, dank jullie wel Nederlands Filmfonds. Heel trots op het team en heel blij dat we deze mooie film mogen gaan maken!
I don’t wanna dance heeft de Gryphon Award voor Beste film gewonnen in de categorie 13+ tijdens het Giffoni festival. Jeej! Gefeliciteerd cast & crew!!!!!
JEEEJ de bioscopen zijn weer open en I DON’T WANNA DANCE is VANAF VANDAAG al te zien als voorpremière in diverse bioscopen! Check de Trailer Check http://www.idon’twannadance.nl om te reserveren.
Jeej! De speelfilm van regisseur en schrijver Guido Coppis is door het Nederlands Filmfonds geselecteerd voor verdere ontwikkeling binnen New Screen Low Budget ! https://www.filmfonds.nl/page/9267/vijf-nederlandse-lowbudgetfilms-ondersteund Op naar de realisering;
Kijk onze korte film Kraaiennest nu online! https://vimeo.com/423967397